[Nieaktualne] Dołącz do zespołu PZR!

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie naszego biura, administrację, wsparcie koordynacyjne w realizacji projektów.

Jeśli:

 • lubisz kawę z ekspresu oraz zarządzanie dokumentacją – także finansową, rozliczenia, tabelki i podsumowania;
 • sprawnie posługujesz się narzędziami z pakietu MS Office;
 • jesteś osobą zaangażowaną i wychodzisz z inicjatywą;
 • posiadasz umiejętność organizacji pracy własnej oraz przyjmowania odpowiedzialności za rezultat;
 • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
 • jesteś osobą dyspozycyjną, mobilną i gotową do okazjonalnych podróży;
 • lubisz wyzwania…

to oferujemy pełen etat z wynagrodzeniem w wysokości 3000 zł netto na początek, a po trzech miesiącach 3500-4000 zł netto. Dodatkowo możliwość rozwoju kompetencji, zajęcia językowe oraz elastyczne godziny pracy.

Do Twoich zadań należeć będzie przede wszystkim:

 • prowadzenie dokumentacji księgowej (opisywanie dokumentów księgowych, rozliczanie wyjazdów służbowych, przygotowywanie umów pracowniczych i rachunków, udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych z realizacji projektów itp.);
 • wsparcie koordynacyjne w prowadzeniu działań i projektów (organizacja spotkań, wsparcie w procesach rekrutacji, logistyka organizacyjna);
 • prowadzenie naszego biura: obsługę korespondencji, archiwizację dokumentów, nadzór zaopatrzenia w materiały biurowe itp.;
 • pomoc w obsłudze administracyjnej organizacji, w szczególności przy przygotowaniu umów, pism, sprawozdań oraz realizacji obowiązków związanych z ochroną danych osobowych.

Jeśli to nadal atrakcyjne, napisz do nas i dołącz do PZR!

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV lub inna forma prezentacji swojej osoby) na adres fundacja@pzr.org.pl (wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji prowadzonym przez Fundację Pracownia Zrównoważonego Rozwoju i zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dot. ochrony danych osobowych”.

Klauzula informacyjna:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Fundacja Pracownia Zrównoważonego Rozwoju, ul. św. Katarzyny 5/3 87-100 Toruń, email: fundacja@pzr.org.pl. Dane osobowe są przetwarzane jedynie w celu rekrutacji na podane wyżej stanowisko i na podstawie Pani/Pana zgody. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom i będą przetwarzane przez okres niezbędny do rekrutacji. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pani/Pan prawo do dostępu do danych, w tym otrzymania kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych oraz nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Na oferty czekamy do końca kwietnia, będziemy je analizowali na bieżąco. Otrzymanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo podjęcia rozmów jedynie z wybranymi osobami.

 

 

PYTANIA?

  Krzysztof Ślebioda
  tel. 695 254 739
  e-mail k.slebioda@pzr.org.pl