#MaszGłos

Rusza nabór do ogólnopolskiej akcji #MaszGłos, organizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego, której jesteśmy regionalnym koordynatorem. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na swoje otoczenie, zmieniać to co wymaga zmiany i realizować inicjatywy dla swoich społeczności. Nabór trwa do 5 marca.

Zgłoś swój udział

Akcja „Masz Głos” to prowadzona od 2006 roku ogólnopolska inicjatywa Fundacji im. Stefana Batorego, która ma na celu budowanie dialogu i współpracy pomiędzy społecznościami lokalnymi.

Do udziału w niej mogą zgłaszać się grupy, które chcą działać na rzecz pozytywnych zmian w najbliższym otoczeniu – niezależnie od tego, czy działają w niewielkiej wsi, czy dużym mieście, np. organizacje społeczne, grupy nieformalne, szkolne koła wolontariatu, rady rodziców, ciała doradcze (np. młodzieżowe rady, rady seniorów), sołectwa, rady osiedli, koła gospodyń wiejskich. Więcej informacji: www.maszglos.pl.

Partnerzy regionalni akcji „Masz Głos” w edycji 2023: Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides, Fundacja Laboratorium Badań i Działań Społecznych SocLab, Stowarzyszenie Rozwoju „Inspiracje”, Pracownia Zrównoważonego Rozwoju, Fundacja Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży – „Teatrikon”. W latach 2022–2023 projekt jest współfinansowany przez Open Society Foundations.

Patroni medialni: Onet.pl, Ngo.pl.