Ruszyły przygotowania do II Forum Praktyków Partycypacji

Dzięki zaproszeniu Fundacji Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” po raz drugi znaleźliśmy się w zespole odpowiedzialnym za przygotowanie Forum Praktyków Partycypacji. Forum odbędzie się w dniach 28-29 maja 2015 roku, w Warszawie. Pierwsze spotkanie robocze już za kilka dni – 25 lutego.

Forum Praktyków Partycypacji to dwudniowe wydarzenie o interaktywnej formule, skierowane do osób aktywnie zajmujących się tematyką partycypacji obywatelskiej, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w realizacji różnego rodzaju procesów partycypacyjnych, chcą zdobyć nowe kontakty i porozmawiać o wyzwaniach, jakie stoją przed praktykami partycypacji.

Oprócz nas, w przygotowanie majowego spotkania zaangażują się przedstawiciele i przedstawicielki kilku organizacji oraz instytucji publicznych: Fundacji Soclab – Laboratorium Badań i Działań Społecznych, Napraw Sobie Miasto, Pracowni Obywatelskiej, Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, Towarzystwa Inicjatyw Twórczych “ę”, Urzędu m.st. Warszawy, Urzędu Miasta Łodzi, Urzędu Miasta Lublin oraz Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Organizację Forum wspiera Fundacja im. Stefana Batorego.