Turkusowe Wakacje 2013

Zapraszamy na turkusowe kolonie na Pojezierzu Brodnickim.

Termin: 15 – 27.07 2013.

Turkusowe Wakacje to miejsce wyjątkowe. Podczas Wakacji w przyjaznej atmosferze uczymy się samodzielności. Naszym celem jest inspirowanie do odpowiedzialności za siebie nawzajem i za najbliższe otoczenie.

Chcemy pokazać naszym uczestnikom jak inspirująca może być muzyka, przyroda czy projektowanie i pokazać jak wiele z tych rzeczy może być tworzona przez każdego z nich. Chcemy pokazać, że nie potrzeba wyjątkowych uzdolnień, aby być kreatywnym i móc samemu tworzyć niezwykłe rzeczy. Dlatego będziemy przekonywać i udowodniać, że świat bez telefonów komórkowych i gier cyfrowych bywa fascynujący, a zdobywanie kolejnych sprawności i wspólne działanie w grupie może stać się ciekawsze od internetowych rozrywek.

Tak było na Turkusowych w 2012. 

Torukusowe Wakacje 2012

PROGRAM WAKACJI

– zajęcia przybliżające sztukę współczesną
– zajęcia muzyczne z „Beatboxu” i stworzenie wakacyjnego studia nagrań
– kreatywne projektowanie z niecodziennych przedmiotów
– recycling z przedmiotów codziennego użytku
– zajęcia sportowe na boisku i nad jeziorem
– wycieczki krajoznawcze
– dyskoteka YouTubeParty

MIEJSCE POBYTU
Ośrodek Wilga w Górznie położony jest na terenie Górznieńsko – Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Ze wzgórza Bocianiec, na którym usytuowany jest Ośrodek rozciąga się malowniczy widok na pobliskie jeziora rynnowe (Młyńskie i Górzno) i przepiękny leśny rezerwat przyrody Szumny Zdrój.

ZAKWATEROWANIE
Pokoje 2 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, łazienki w pokojach; kuchnia serwuje posiłki przygotowywane wyłącznie na miejscu – bardzo dobre domowe jedzenie, przygotowywane z produktów dostarczanych bezpośrednio od producenta.

Kolonie organizujemy razem z fundacją WinWin.

Więcej szczegółów i zapisy na www.turkusowewakacje.pl